KONST / Litografier / Färglitografi 15539372
nr 1553 9372
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Motiv från Ven. Signerad, numrerad 252/360. Färglitografi, bildmått: 42x56 cm, yttermått inklusive ram: 51x65 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 juli 2023
kl 18:40:06
27/7 23:23:51
100 kr
29/7 13:00:34